У Запоріжжі планують масштабно реконструювати аеропорт


У Запоріжжі планують масштабно реконструювати аеропорт

Місцева влада Запоріжжя анонсувала серйозні перевтілення аеропорту. Цього року з міського бюджету на вдосконалення підприємства виділять понад 50 млн гривень.

“На сьогоднішній день з урахуванням того, що Луганськ і Донецьк, так би мовити, вийшли з ринку, розташування запорізького аеропорту грає важливу роль. Ми об’єднуємо Європу з Азією”, – вважає міський голова Володимир Буряк.

У 2016 році влада дасть гроші на реконструкцію дороги до аеропорту, встановлення огорожі навколо будівлі, модернізацію сигнального устаткування, ремонт терміналу і злітно-посадкової смуги. “Виділимо 26 млн на дорогу до аеропорту і близько 27 млн – в його інфраструктуру”, – говорить Буряк.

У планах розвитку КП “Міжнародний аеропорт” Запоріжжя “на найближчі декілька років – реконструкція злітно-посадкової смуги, будівництво нового пасажирського терміналу, модернізація світлосигнального обладнання.

Крім цього чиновники прагнуть включити запорізький аеропорт в програму розвитку аеропортів України до 2023 року. Відповідний лист уже направили в Кабмін.

З моменту розпаду радянського союзу запорізький аеропорт діяв в статусі державного підприємства. У початку 2013 року аеропорт передали з державної в комунальну власність. За минулий рік підприємством скористалося 160 тисяч пасажирів. Аеропорт здійснює по 10 рейсів до Києва і Стамбул, є прибутковим.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua