Яценюк розповів, як пройшла реформа армії в Україні


Яценюк розповів, як пройшла реформа армії в Україні

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк під час звіту у Верховній Раді розповів про реформування української армії.

За його словами, в рамках реформи армія однією з перших перейшла на електронні закупівлі і завдяки цьому в 2015 році було зекономлено 200 млн грн.

Яценюк заявив, що “уряд виконує свою соціальну функцію щодо своїх військовослужбовців”. Так, статус учасників бойових дій на Донбасі отримали 160 тисяч солдатів.

“Разом з нашими партнерами по НАТО ми створили 6 трастових фондів, які проводять реформи в кожному окремому секторі національної безпеки і оборони: починаючи з тренування і обмундирування українських військовослужбовців і закінчуючи новою модерною логістикою. Завдання уряду і країни полягає в тому, щоб збройні сили України фактично стали членами НАТО. Це означає, що всі стандарти, які впроваджені в українських збройних силах, повинні відповідати стандартам Північно-Атлантичного альянсу “, – додав Яценюк.

Нагадаємо, серед основних завдань Кабміну на минулий рік Яценюк назвав: фінансову і економічну стабілізацію, питання національної безпеки і оборони, блок покрокових реформ у всіх секторах економіки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua