Гройсман розраховує на компроміс щодо уряду і закликав українців допомогти


Гройсман розраховує на компроміс щодо уряду і закликав українців допомогти

Голова Верховної Ради Володимир Гройсман розраховує, що політичні партії знайдуть компроміс у питанні про подальшу долю уряду.

Про це він заявив у відеозверненні, розміщеному в Фейсбук.

«Треба віддати належне уряду, що в певних напрямках реформ було досягнуто прогресу, але сьогодні треба усвідомлювати, що є дуже великі завдання і виклики, які стоять перед урядом, а саме уряд повинен бути лідером всіх реформ. І ці завдання повинні бути виконані. Я розраховую на те, що політичні сили знайдуть той робочий компроміс, який повністю дасть відповідь на ті очікування, які є сьогодні в суспільстві », – сказав спікер.

Водночас він зауважив, що не рахуватися в цьому питанні з настроєм в суспільстві неможливо.

«Я сьогодні знаю про те, що люди живуть в досить песимістичних настроях, я б сказав навіть в певній депресії. Вони незадоволені ходом реформ, вони не бачать чітких перспектив з точки зору тих рішень, які прийматиме влада і як ці рішення будуть позначатися на їх життя. Не рахуватися з цим просто неможливо », – додав Гройсман.

Крім того, він закликав українців залишати на його сторінці в Фейсбук питання до уряду і пообіцяв, що найактуальніші з них прозвучать в сесійній залі під час звіту Кабінету міністрів.

«Ви можете на цій сторінці залишити свої питання. Можливість людей задати питання уряду з тих чи інших питань або напрямками є надзвичайно важливим. Я буду робити все, щоб Верховна Рада підтримувала такий двосторонній діалог. Ці питання, я думаю, прозвучать в сесійній залі під час звіту уряду », – сказав він.

Нагадаємо, звіт уряду в парламенті заплановано на 16 лютого.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua