В "Укравтодорі" розкрили вартість одного кілометра дороги в Україні


В "Укравтодорі" розкрили вартість одного кілометра дороги в Україні

Орієнтовна нормативна вартість будівництва в Україні одного кілометра автомобільної дороги першої категорії (дорога з обов’язковою розділовою смугою і 2-4 смугами для руху в одному напрямку) в прив’язці до цін 2015 року становила від 70 до 100 млн грн.

Про це повідомив глава Державного агентства автомобільних доріг України ( “Укравтодор”) Андрій Батищев.

Він також повідомив, що в прив’язці до цін минулого року орієнтовна вартість реконструкції 1 км автодороги цієї ж категорії становила від 40 до 80 млн грн, капремонту – від 20 до 30 млн грн, поточного середнього ремонту – від 8 до 12 млн грн.

“Можу сказати, що через дорожнечу проведення капітальних видів робіт і відсутність фінансування в належному обсязі ці роботи протягом 2015 року за рахунок держбюджету взагалі не виконувалися, на відміну від поточного дрібного і аварійного, або, як кажуть,” ямкового “ремонту” , – зазначив Батищев.

Він підкреслив, що в умовах відсутності коштів на інші, більш капітальні види робіт, “ямковий” ремонт є чи не єдиним способом забезпечити проїзд автотранспортних засобів, а також продовжити термін служби українських доріг.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Укравтодор
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua