Мінфін розраховує направити $ 0,5 млрд з очікуваних в 2016 р кредитів МВФ на фінансування бюджету


Мінфін розраховує направити $ 0,5 млрд з очікуваних в 2016 р кредитів МВФ на фінансування бюджету

Міністерство фінансів України розраховує направити $ 0,5 млрд з очікуваних в поточному році $ 5,8 млрд від Міжнародного валютного фонду (МВФ) на фінансування бюджету.

Такі плани закладені в графік залучення позик в 2016 році, представлені міністерством під час “круглого столу” “Політика міністерства фінансів на ринку внутрішніх позик в 2016 році”.

За даними Мінфіну, вказана сума повинна надійти в червні цього року.

Як повідомив журналістам після “круглого столу” заступник міністра фінансів Артем Шевальов, це питання ще не обговорювалося з МВФ, але така можливість передбачена програмою.

За словами директора департаменту боргової політики Мінфіну Галини Пахачук, якщо зазначені наміри не вдасться реалізувати, міністерство розраховує покрити відсутнє фінансування за рахунок розміщення валютних облігацій внутрішньої державної позики.

Як повідомлялося, Україна в 2016 році планує залучити $ 8-10 млрд фінансової допомоги від зовнішніх кредиторів, в тому числі $ 5,8 млрд – у вигляді чотирьох траншів від МВФ за програмою EFF.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua