Японія дала Україні $ 460 тисяч на освіту і медицину


Японія дала Україні $ 460 тисяч на освіту і медицину

Уряд Японії надав Україні безоплатну фінансову допомогу в рамках Програми гуманітарної безпеки “Кусаноне” на $ 460 тисяч для реалізації шести проектів в сфері освіти та медицини в Київській, Дніпропетровській, Черкаській, Херсонській і Запорізькій областях.

Церемонія підписання грантових угод відбулася в п’ятницю в Києві за участю посла Японії в Україні Шигекі Суми.

“Проекти в рамках програми “ Кусаноне “ гарні, оскільки вони дуже швидко створюються і японська сторона може безпосередньо надати допомогу людям”, – зазначив дипломат.

Підписані угоди передбачають: “Проект оснащення Центру реабілітації дітей-інвалідів м Бровари ліфтом і міні-автобусом”; “Проект модернізації медичного обладнання в Нововоронцовської центральної районної лікарні” (апарат УЗД, гастроскоп, кардіограф); “Проект модернізації медичного обладнання в Покровської центральної районної лікарні” (відеоендоскопічний комплекс); “Проект модернізації медичного обладнання в Лисянської міській лікарні” (апарат УЗД, гастрофіброскоп, аналізатор гематологічний); проект модернізації медичного обладнання в Мелітопольській міській лікарні № 2 “(апарат УЗД).

Проекти будуть реалізовані в рамках першого етапу програми “Кусаноне”, яка спрямована на підтримку проектів, представлених неурядовими організаціями та іншими неприбутковими установами. У березні планується підписання шести нових контрактів по схожих проектах майже на $ 420 тис.

З 2002 і до сих пір в Україні в рамках програми “Кусаноне” реалізовано дев’яносто один проект на загальну суму близько $ 6,6 мільйона.

В цілому з березня 2014 року Японія надала Україні фінансову підтримку для стабілізації і стимулювання реформ в Україні на загальну суму $ 1,85 млрд.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua