0 800 307 555
0 800 307 555

Ціна Tesla Model 3 в США буде нижче $35 000


Ціна Tesla Model 3 в США буде нижче $35 000

Багатьом автолюбителям хотілося б отримати у володіння один з електромобілів компанії Tesla, проте їх ціна зовсім не розрахована на фінансові можливості середнього споживача. Саме тому виробник електромобілів розробив новий «народний» автомобіль Model 3.

Згідно з даними ресурсу Bloomberg, ціна Model 3 з урахуванням пільг, які застосовуються в США для покупців екологічно чистих продуктів, може скласти $25 000 при стартовій вартості електромобіля $35 000. «Ми можемо підтвердити (ціну) $35 000 без урахування стимулюючих знижок. Свою думку ми не змінювали», — заявила прес-секретар Tesla Хобі Бруклін (Khobi Brooklyn).

З урахуванням того, що середній американець готовий викласти за новий автомобіль $31 000 (згідно з аналітичним дослідженням Саліма Морсі (Salim Morsy) з Bloomberg New Energy Finance), то ціна $35 000 дуже близька до цієї позначки. Додамо, що за даними Kelley Blue Book, середня вартість придбаного в США автомобіля становить $33 500.

Якщо врахувати податкове стимулювання придбання електромобілів, що в США варіюється від штату до штату, то у Tesla з’являються хороші перспективи на місцевому ринку. На думку Морсі, Tesla може завдяки Model 3 збільшити частку ринку на 50%.

Як і повідомлялося раніше, компанія планує відкрити попереднє замовлення на Model 3 в наступному місяці. На жаль, дизайн новинки тримається в найсуворішому секреті, тому ніхто не може сказати, яким буде її зовнішній вигляд.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua