Уряд передасть в управління Волинську, Львівську, Чернівецьку та Закарпатську митницю


Уряд передасть в управління Волинську, Львівську, Чернівецьку та Закарпатську митницю

Кабінет міністрів України має намір передати в управління спеціалізованим іноземним компаніям Волинську, Львівську, Чернівецьку та Закарпатську митниці, повідомив прем’єр-міністр Арсеній Яценюк.

“Ми хочемо привернути туди компанії, які мають досвід боротьби з корупцією на митниці, які здатні повністю поміняти систему обслуговування на митниці і принести туди нову систему управління, яка передбачає як спрощення отримання митних послуг, так і фактично поповнення доходів бюджету від митниці”, – сказав він під час засідання Кабінету міністрів у четвер.

За словами міністра фінансів Наталії Яресько, всі ці проекти будуть фінансуватися з донорських коштів.

Кром того, вона зазначила, що перший тендер по одній з цих митниць може бути проведено протягом двох-трьох тижнів, оскільки один донор вже готовий його профінансувати.

“Наше завдання здійснення інституційних змін, які дозволять гармонізувати роботу митниці до стандартів ЄС, ліквідувати можливість для суб’єктивізму і корупції, підвищити якість митних послуг і вдосконалити систему адміністрування митних платежів”, – зазначила Н.Яресько.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Опитування
В Контексті Finance.ua