У 2015 році в США продали марихуани на 5,4 мільярда доларів


У 2015 році в США продали марихуани на 5,4 мільярда доларів

Продажі на ринку легальної марихуани в США в 2015 році склали 5,4 мільярда доларів, що майже на 900 мільйонів більше, ніж у 2014 році.

Про це пише The New York Times.

Як вказує видання, дві компанії ArcView Group з Сан-Франциско і New Frontier з Вашингтона випустили доповідь, яка підтверджує, що в індустрії легальної марихуани почалася “золота лихоманка”.

Національні продажі легальної марихуани зросли до 5,4 мільярдів доларів в 2015 році з 4,6 мільярдів доларів у 2014 році.

Продажі медичної марихуани зросли з 351 мільйонів доларів у 2014 році до 998 мільйонів доларів від загального обсягу продажів у 2015 році.

У доповіді прогнозується, що цього року рівень продажів зросте до 6,7 млрд доларів, а до 2020 року – до 21,8 млрд доларів.

При цьому, як пише New-York Times, на галузь звертають увагу представники фондових ринків і інвестиційних компаній, які розглядають можливість інвестування в компанії, представлені на ринку легальної марихуани.

Також ідеться про те, що 2016 рік стане “переломним” і дозволить перейти від заборони марихуани в тій чи іншій формі до юридично регульованого ринку.

Як зазначається, чотири штати і округ Колумбія дозволяють повною мірою вживати марихуану, і в цьому році ще сім будуть голосувати: Каліфорнія, Невада, Арізона, Массачусетс, Мен, Род-Айленд і Вермонт.

У двадцяти трьох штатах вже дозволено вживання медичної марихуани, а чотири інші – Флорида, Огайо, Міссурі й Пенсільванія – налаштовані на її просування.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «У 2015 році в США продали марихуани на 5,4 мільярда доларів» на Finance.ua - 2.7
В Контексті Finance.ua