У Гонтаревої кажуть, що співпраця з МВФ - життєво необхідна


У Гонтаревої кажуть, що співпраця з МВФ - життєво необхідна

Національний банк вважає життєво необхідним відновлення співпраці з міжнародними донорами та, в першу чергу, з Міжнародним валютним фондом.

Про це йдеться в заяві регулятора.

Як зазначається, Національний банк вживає заходів для забезпечення макроекономічної і фінансової стабільності.

“Зокрема, з цією метою ми проводимо стриману монетарну політику для зниження інфляції до цільового рівня в 12% до кінця 2016 року, а також валютні інтервенції для згладжування надмірних коливань курсу гривні”, – говориться в повідомленні.

“Разом з тим досягненню цих цілей загрожують зовнішні шоки і внутрішня політична нестабільність. З огляду на це, ми вважаємо життєво необхідним відновлення співпраці з міжнародними донорами та, в першу чергу, з Міжнародним валютним фондом”, – заявили в НБУ.

Згідно з повідомленням, відновлення співпраці з МВФ і іншими донорами є передумовою зростання міжнародних резервів до 19,6 млрд доларів до кінця 2016 року.

“Також це буде служити позитивним сигналом для інших міжнародних донорів і для приватних – іноземних і вітчизняних – інвесторів, що сприятливо позначиться на платіжному балансі і стимулюватиме прискорення економічного зростання”, – повідомляє прес-служба.

Національний банк відзначає, що подальша затримка відновлення співпраці з МВФ може мати негативні наслідки як для фінансової стабільності нашої держави, так і для рівня добробуту громадян.

Раніше директор-розпорядник МВФ Крістін Лагард заявила, що МВФ може зупинити підтримку України.

Міністр фінансів Наталія Яресько висловила думку, що заява глави МВФ Крістін Лагард про можливе припинення співпраці з Україною – наголошення на тому, що необхідно продовжувати реформи в країні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua