"Где деньги, Зин?" У Яресько розповіли, де лежать невикористані "кіотські мільйони"


"Где деньги, Зин?" У Яресько розповіли, де лежать невикористані "кіотські мільйони"

Близько 100 млн євро “кіотських” коштів, велика частина з яких до цих пір залишається невикористаною з моменту їх отримання зберігалися в “Укрексімбанку”.

Про це заявив заступник директора департаменту фінансів промисловості Мінфіну Анатолій Данилишин.

“На 9 лютого залишок невикористаних коштів (кіотських) становить 2 мільярди 381,6 мільйона гривень, причому залишок в євро становить 32 мільйони євро і залишок у гривні 1 млрд 448,3 мільйона гривень”, – сказав він.

Данилишин додав, що кошти в євро, згідно з підписаною свого часу угодою, перебувають в “Укрексімбанку”, а конвертовані в гривню кошти – на Єдиному казначейському рахунку.

Відповідаючи на уточнюючі запитання учасників засідання, він повідомив, що всі кошти з моменту їх отримання знаходилися в “Укрексімбанку” під конкретний план заходів.

Данилишин зазначив, що йому важко сказати використовувалися вони банком на свій розсуд: “Вони зберігалися. Це була умова японської сторони, щоб зберігати їх в євро”.

Нагадаємо, Україна в 2009 році реалізувала Японії одиниці скорочення викидів на 430 млн євро, в 2010 році – Іспанії на 30 млн євро.

З 12 жовтня 2011 участь України в міжнародній торгівлі викидами була тимчасово припинена через порушення правил звітності про викиди парникових газів за 1990-2008 роки відповідно до Кіотського протоколу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua