Президент сподівається на ухвалення закону про нульову декларацію


Президент сподівається на ухвалення закону про нульову декларацію

Президент Петро Порошенко сподівається на прийняття закону нульової декларації.

Про це Порошенко повідомив в ході наради із співробітниками НАБУ.

“Проект про нульову декларацію вже зареєстрований або має бути зареєстрований найближчим часом. Сподіваюся, що народні депутати його підтримають”, – сказав він.

Нульова декларація передбачає разове декларування фізичними особами коштів, майна та валюти для подальшого контролю їх доходів і витрат.

Норма про нульове декларування раніше була виключена комітетом податкової та митної політики Верховної Ради при підготовці змін до Податкового кодексу до другого читання, який розглядався в грудні 2014 року.

Передбачалося, що нульове декларування доходів буде введено для тих громадян, які добровільно не задекларують свій дохід.

Нагадаємо, в січні 2015 року Верховна Рада доручила Кабінету Міністрів до 1 березня 2015 року розробити і подати на розгляд законопроект про одноразове (нульове) декларування майна.

Після чого в березні Кабінет Міністрів доручив Міністерству фінансів, Державній фіскальній службі і Міністерству юстиції до липня поточного року вивчити необхідність одноразового декларування майна.

У середині грудня 2015 депутати Верховної Ради Юрій Луценко ( “Блок Петра Порошенка”), Олександр Кірш ( “Народний фронт”) подали в парламент законопроект про нульову декларацію.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Опитування
В Контексті Finance.ua