Недремне око: На дорогах Києва з'являться камери відеоспостереження


Недремне око: На дорогах Києва з'являться камери відеоспостереження

В рамках програми “Безпечна столиця” в Києві буде запущена єдина система відеоспостереження за ситуацією на дорогах і громадською безпекою. Інформація з камер буде надходити в два центри – поліцейський, а також міський, розташований в міськадміністрації.

Поліцейський центр спостереження працює в головному управлінні Національної поліції з часу проведення Євро-2012 для фіксації правопорушень. Новий ситуаційний центр при КМДА запустять для контролю дорожнього руху і розробки різних ситуаційних схем, а також попередження утворення заторів на дорогах, наприклад, під час проведення масових заходів.

Про це повідомив керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко.

“Ми зіткнулися з проблемою відсутності в столиці єдиної системи відеоспостереження. Реалізація цієї програми, яка передбачає впровадження сучасних технічних засобів, завдяки спільним зусиллям і скоординованій роботі правоохоронних органів і міської влади дозволить поліпшити криміногенну ситуацію в столиці. Більш того, цей проект сприятиме підвищенню якості управління процесами, які відбуваються в Києві. Зокрема, це можливість оперативно реагувати на зміни в транспортній ситуації”, – додав він.

За словами Бондаренка, в даний час планується дооснащення доріг і перехресть необхідними камерами відеоспостереження, а також тривожними кнопками для виклику поліцейських. Устаткування встановлюватимуть на фасадах комунальних підприємств, навчальних закладів, житлових будинків, а також будинків приватних підприємств, а профінансують проект з міського і центрального бюджетів. Постачальників обладнання обіцяють визначити на основі конкурсних процедур.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:КМДА
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua