Київський метрополітен вказує на складності в боротьбі з незаконними МАФами


Київський метрополітен вказує на складності в боротьбі з незаконними МАФами

Комунальне підприємство “Київський метрополітен” відзначає складності в боротьбі з незаконними малими архітектурними формами (МАФами) на його території.

“Ситуація складна, тому що, на жаль, є недобросовісні орендарі. Після закінчення договорів, ми відключили їх від електроенергії, тому що відповідно до закону підстав для пролонгації їх діяльності не було. Однак торговці поставили акумулятори, лампочки і продовжують роботу поки справи розглядаються в судах . До чого це може призвести, ми побачили на станції “Дружби народів”, – сказав начальник метрополітену Віктор Брагінський.

Він повідомив, що метрополітен просить людей утриматися від придбання товарів в таких МАФах, особливо, що стосується продуктів харчування.

“Дуже сподіваємося, що розгляд справ у судах буде прискорено, тому що на сьогоднішній день від їх рішень можуть залежати життя пасажирів”, – додав начальник КП “Київський метрополітен”.

Як повідомлялося, електронна петиція про знесення МАФів біля станцій метро і в підземних переходах Києва набрала в січні 2016 року необхідну кількість голосів і прийнята до розгляду, повідомляє прес-служба Київської міської ради.

Крім того, 13 січня у вестибюлі станції “Дружби народів” сталася пожежа, причиною якої став самовільно встановлена несумісна акумуляторна батарея і підключена до неї МАФ. Ця торгова конструкція не відповідала нормам пожежної безпеки.

“Ми не укладали договір з підприємцем. Ще з минулого року тут відключено електропостачання, а справу про демонтаж знаходиться в суді”, – зазначав тоді В.Брагинський.

За його даними, в київській підземці зараз працюють 154 незаконні конструкції, і поки питання про їх знесення затягується в судах, підприємці монтують автономне освітлення та інше обладнання, що призводить до надзвичайних ситуацій.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua