823
"Чесна і прозора": Яценюк сказав, хто буде керувати держкомпаніями і анонсував приватизацію
— Казна та Політика
Призначення на керівні посади в держкомпаніях будуть здійснюватися через незалежний номінаційний комітет.
Про це глава уряду Арсеній Яценюк заявив увечері 7 лютого на “10 хвилинах з прем’єр-міністром”.
“Будь-які призначення на посади в державні компанії будуть здійснюватися виключно через незалежний номінаційний комітет. І 60 найбільших держкомпаній отримають нових і незалежних керівників. Незалежних як від політичних фракцій і партій, так і від бізнес-груп і бізнес-еліт”, – заявив він.
При цьому Яценюк додав, що в 2016 році в Україні повинна початися “чесна і прозора приватизація”.
“На приватизацію повинен бути виставлений Одеський припортовий завод, компанія “Центренерго”, інші енергетичні компанії”, – додав він.
Крім цього Верховна Рада повинна прийняти закон, “який дасть можливість стратегічному інвесторові на публічному і чесному прозорому конкурсі придбати державні об’єкти”.
“З тією метою, щоб залучити іноземні інвестиції, створити нові робочі місця, модернізувати українську економіку і позбавити державні компанії політичного впливу і статусу матерів для тих чи інших політичних партій і сил”, – додав прем’єр.
За матеріалами: Українська правда
Поділитися новиною
Також за темою
За рік в Україні розміновано понад 12 000 гектарів сільгоспземель
У 2025 році уряд залучив від продажу/обміну ОВДП на аукціонах понад 569 млрд грн
Платформа «Пульс»: що дає її запуск
В Україні офіційно запрацював Defence City
Як зростуть в 2026 році пенсії у військових з інвалідністю
Україна та Чорногорія оновили Угоду про вільну торгівлю: що зміниться
