Кабмін має намір створити державну страхову компанію в рамках медреформи


Кабмін має намір створити державну страхову компанію в рамках медреформи

При введенні державної страхової медицини держава має намір покривати витрати на відновлення здоров’я хворих через державну страхову компанію, повідомив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк під час “Години запитань до уряду” в парламенті в п’ятницю.

“Другий блок, який ми пропонуємо, – це впровадження державної страхової медицини з тим, щоб людина знала, що у неї є державна страховка і якщо щось сталося зі здоров’ям, то держава через державну страхову компанію покриє відповідні витрати”, – сказав він .

При цьому прем’єр констатував, що “безкоштовна медицина в Україні є тільки як запис в Конституції, в реальності її немає”. У зв’язку з цим, за його словами, держава зобов’язана забезпечити з держбюджету невідкладну допомогу і базовий рівень надання медичної допомоги.

Як зазначив прем’єр-міністр, введення страхової медицини дозволить цьому сектору розвиватися, оскільки він матиме чітку систему фінансування, чіткі медичні протоколи під кожне захворювання, чітку ціну відповідно до медичного протоколом і, як наслідок, чітку гарантію надання послуги та її оплати. Для цього необхідно прийняти пакет законопроектів, в даний час знаходяться в парламенті.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua