Один за всіх, і всі за одного: Яценюк повідомив, в якому випадку уряд піде у відставку у повному складі


Один за всіх, і всі за одного: Яценюк повідомив, в якому випадку уряд піде у відставку у повному складі

Кабінет міністрів України піде у відставку в повному складі в разі, якщо Верховна Рада України прийме рішення про його переформатування, повідомив прем’єр-міністр Арсеній Яценюк.

“Ми чітко заявили наступне: ми всі прийшли однією командою, і ми будемо працювати далі однією командою, і якщо буде прийнято рішення про те, що ця команда повинна бути змінена, ми підемо всі разом”, – сказав прем’єр на пленарному засіданні Верховної Ради у час “години запитань до уряду” в п’ятницю.

“Але ми будемо боротися до останнього”, – підкреслив А.Яценюк.

Відповідаючи на запитання парламентаріїв, прем’єр зазначив, що якщо Верховна Рада не задоволена діяльністю Кабміну, то вона має конституційне право відправити уряд у відставку.

“У вас є конституційне право внести в парламент резолюцію про недовіру Кабінету міністрів. Будь ласка, скористайтеся цим правом – поставте на голосування питання про недовіру уряду. Якщо вона (постанова – ред.) набере голоси, ми з честю і гордістю передамо новому складу Кабінету міністрів відповідні повноваження. Зробіть цей крок – це вже буде ваша відповідальність», – сказав А.Яценюк.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua