Пивоварський і Павленко повертаються, Абромавічус - ні


Пивоварський і Павленко повертаються, Абромавічус - ні

Міністр інфраструктури Андрій Пивоварський і міністр аграрної політики і продовольства Олексій Павленко готові відкликати свої заяви про відставку.

Про це вони заявили на екстреному засіданні Кабінету міністрів.

“Я розумію всю відповідальність за Україну. Я хочу публічно відкликати свою заяву про відставку при виконанні наступних принципів”, – заявив Павленко, якого фракція “Самопоміч” відкликала з міністерської посади в кінці січня.

Він озвучив основні умови для продовження роботи в уряді.

“Перше – я проти деструктивного політичного тиску на процес здійснення реформ як з боку партії так і з боку фракцій і окремих депутатів. Друге – я буду наполягати на завершенні всіх розпочатих процесів в сфері дерегуляції на реформу харчової безпеки, земельну реформу, прозорої аграрної приватизації, оновленні кадрового потенціалу та боротьби з економічною агресією з боку РФ”, – зазначив міністр.

Павленко додав, що якщо ці принципи не будуть виконуватися, “ми не будемо працювати”.

Так само вчинив і міністр інфраструктури Андрій Пивоварський, який заявив про відставку ще 11 грудня минулого року.

“На сьогодні ми маємо ситуацію, коли заява Айвараса (Абромавічуса – ред.) … створила унікальні можливості і запустила певні відцентрові сили. Як історик, я вважаю, що сьогодні потрібно використовувати цю ситуацію на благо України і всіх українців. І сьогодні після довгої дискусії зі своїми колегами я готовий заявити, що я відкликаю свою заяву про звільнення в умовах, коли будуть виконані ті принципи, про які тільки що говорили мої колеги”, – заявив він.

“Перший принцип – це справедлива заробітна плата для державних службовців. Шановні колеги, ми повинні без ілюзії створити умови для боротьби з корупцією не на побутовому рівні, а на зовсім іншому рівні. Держслужбовці повинні отримувати справедливу зарплату”, – заявив міністр.

Другим моментом Пивоварський назвав прозорі державні закупівлі, які повинні стати нормою.

“Я на “Укрзалізниці” запустив досить важливі процеси, що стосуються державних закупівель. Минулий рік було зекономлено мільярд гривень на держзакупівлях. Міністерство інфраструктури стало тестовим майданчиком для системи “Прозоро”. Ми повинні закріпити принцип прозорих закупівель законодавчо, вийти з ілюзії і почати жити по -новому”, – підсумував він.

Також про відкликання заяв про відставку повідомили міністр охорони здоров’я Олександр Квіташвілі і міністр інформаційної політики Юрій Стець.

Разом з цим міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавічус, який заявив про відставку, повідомив, що не відкликатиме свою заяву назад.

“Я своє рішення не міняю, заяву не відкликаю. Все дуже добре обдумав і підписав останній документ”, – написав він у себе в Twitter.

Як повідомляється, Абромавічус в четвер зустрічався з міністрами і прем’єр-міністром України Арсенієм Яценюком та обговорив питання, пов’язані з його відставкою, але своє рішення не змінив.

На позачерговому засіданні Абромавічус був відсутній.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua