"Укрзалізниця" хоче збільшити виручку майже на півмільярда доларів


"Укрзалізниця" хоче збільшити виручку майже на півмільярда доларів

ПАТ “Укрзалізниця” розраховує в 2016 році збільшити оперативну виручку на 480 млн доларів за рахунок підвищення тарифів на вантажоперевезення (на 15%) і зростання обсягів перевезень.

Про це повідомив менеджмент підприємства під час веб-презентації основних характеристик реструктуризації єврооблігацій на 0,5 млрд доларів.

Менеджмент “Укрзалізниця” також очікує, що оптимізація операційної діяльності підвищить прибутковість підприємства на 5,2 млрд гривень (0,2 млрд доларів).

Крім того, “Укрзалізниця” повідомила, що продовжує вантажні перевезення в Донецькій і Луганській областях (у тому числі на контрольованих бойовиками територіях), в основному для вивозу вугілля.

Платежі, отримані в результаті діяльності в цих регіонах, склали 350 млн гривень в грудні 2015 року і 220 млн гривень в січні 2016 року.

Щодо єврооблігацій “Укрзалізниця” повідомила про отримання попередньої згоди на реструктуризацію цінних паперів більш ніж від половини їх власників.

Як повідомлялося “Укрзалізниця” 9 грудня 2015 року, в ході переговорів з групою компаній з управління активами в складі ICE Каньйон ТОВ, Портленд всьому світу Investments Ltd., Promeritum Investment Management LLP і VR Global Partners, LP, які створили Спеціальну-комітет, досягла домовленості щодо умов реструктуризації єврооблігацій на суму 500 млн доларів.

В результаті буде підвищена ставка купона з 9,5% до 9,875% (буде чинною з 21 листопада 2015 року), термін погашення продовжений з 21 травня 2018 року до 15 вересня 2021 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua