Вступ до ЄС підтримують 59% українців, у НАТО – 47%


Вступ до ЄС підтримують 59% українців, у НАТО – 47%

Вступ України до Європейського Союзу в разі проведення референдуму з цього питання підтримали б 59% українців, 22% – висловилися б проти, решта або не визначилися, або не брали б участі в плебісциті.

Як свідчать дані дослідження соціологічної групи “Рейтинг”, оприлюднені на офіційному сайті, вступ України до Митного союзу підтримали б 16% опитаних, 62% – висловилися б проти, решта – або не визначилися, або не брали б участі в референдумі.

При цьому, як наголошується в прес-релізі, вступ України до НАТО підтримали б 47% українців, 31% – висловилися б проти, решта – або не визначилися або не брали б участі в референдумі.

Упроцесі дослідження було опитано 2 тис. респондентів у віці від 18 років і старше. Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіоном і типом поселення, похибка репрезентативності дослідження – не більше 2,3%. Дослідження проводилося 14-22 січня 2016 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua