Аваков анонсував нову поліцію в невеликих містах і селах (інфографіка)


Аваков анонсував нову поліцію в невеликих містах і селах (інфографіка)

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков анонсував появу нової патрульної поліції в невеликих містах і селах України.

Про це міністр пише у Фейсбуці.

“Експерименти показали, що така організація забезпечення громадської безпеки дозволяє набагато скоротити час прибуття оперативної групи на виклик – в містах час скорочується з 15-20 хвилин до 7, а в селі – від 1-2 годин до 20 хвилин”, – пише він, додаючи, що, як наслідок, підвищується ефективність роботи на місці і кількість правопорушень, розкритих “по гарячих слідах”. Зокрема, кількість звернень до поліції в експериментальних ділянках зросла на 40-50 відсотків.

“У найближчі дні ми починаємо впровадження нового принципу організації роботи районних відділів і відділень поліції відразу в трьох областях: Київській, Харківській і Львівській. Починаємо з Київської області. Всього – вже сьогодні на патрулювання малих міст і сіл Київської області вийшли 83 нових групи в 11 територіальних відділах Київської області.

Далі поліцейські вийдуть з кабінетів на вулиці у всіх 430 малих і середніх містах, 880 селах і 28 тисячах селищ України, в яких проживає 24 мільйони чоловік – половина країни “, – підкреслює глава МВС і уточнює, що всього буде сформовано 1 476 груп швидкого реагування, в яких будуть задіяні 12 тисяч підготовлених поліцейських.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:МВС України
Опитування
В Контексті Finance.ua