"Укртатнафта" переходить на нові стандарти виробництва бензину


"Укртатнафта" переходить на нові стандарти виробництва бензину

Транснаціональна фінансово-промислова нафтова компанія Укртатнафта освоїла серійне виробництво палива за новими стандартами, які почали діяти в Україні.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

“Компанія перейшла на випуск бензинів Євро-4 і Євро-5 по ГОСТ 7687: 2015 і дизельного палива Євро-4 і Євро-5 по ГОСТ 7688: 2015”, – наголошується в повідомленні.

Зараз до асортименту продукції ПАТ “Укртатнафта” входять автомобільні бензини марок А-92-Евро4-Е5 і А-95-Евро4-Е5 (відповідають вимогам ГОСТ 7687: 2 015). Дизельне паливо марок ДТ-Л-Евро4-В0, ГП-С-Евро4-В0, ГП-Арк-Евро4-В0, ДТ-Л-Евро5-B0, ГП-С-Евро5-В0, ГП-Арк-Евро5-В0 (відповідає вимогам ГОСТ 7688: 2 015).

За інформацією компанії, з минулого місяця “Укртатнафта” змінила стратегію реалізації, повернувшись до оптових продажів. Зараз паливо виробництва Кременчуцького НПЗ пропонується в сегментах великого і дрібного опту.

Нагадаємо, 1 лютого 2016 АМКУ почав розгляд справи за ознаками скоєння операторами ринку роздрібної реалізації світлих нафтопродуктів антиконкурентних узгоджених дій.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:Укртатнафта
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua