Витрати на оборону і безпеку України у 2015 році були збільшені у півтора рази


Витрати на оборону і безпеку України у 2015 році були збільшені у півтора рази

Фактичні витрати на оборону і безпеку України в 2015 році порівняно з 2014 роком були збільшені у півтора рази і за оперативними даними склали 95,8 млрд грн.

Про це йдеться в опублікованому на сайті Кабміну звіті про хід і результати виконання програми діяльності уряду в 2015 році.

Згідно з документом, всього українським військовим було передано 4,7 тис. одиниць нового та модернізованого озброєння. Силами і засобами ремонтно-відновлювальних органів ВСУ і державних підприємств відремонтовано понад 34 тис. одиниць озброєння та військової техніки.

Крім того повідомляється, що за результатами проведених державних випробувань і експлуатації на озброєння армії в 2015 році було прийнято 18 нових зразків озброєння.

Державні витрати на оборону в Україні до 2016 року зростуть на 16%.

У нинішньому році, згідно з затвердженим держбюджетом, фінансування оборонного сектора становить понад 110 млрд грн. Бюджети Міноборони і МВС були збільшені на 21% – до 55,6 млрд грн і 40,8 млрд грн відповідно. За рахунок цього військовослужбовці за контрактом отримуватимуть не менше 7 тисяч гривень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua