Україна заощадить до 200 млн грн на рік після ліквідації збиткових шахт


Україна заощадить до 200 млн грн на рік після ліквідації збиткових шахт

Ліквідація деяких вуглевидобувних підприємств дає можливість заощадити до 200 млн грн на рік коштів з Державного бюджету України.

Про це йдеться у звіті про хід та результати виконання програми діяльності Кабінету міністрів України за 2015 рік.

“З метою оптимізації державних витрат на вугільну галузь підготовлені зміни в порядок ліквідації вугледобувних підприємств (ліквідація так званої третього групи шахт), які дозволять прискорити здійснення заходів з підготовки вугледобувних підприємств до ліквідації на 12 місяців і заощадити не менше 200 млн грн на рік державних коштів. По суті буде економія бюджетних коштів на утримання неперспективних збиткових шахт, що посприяє збалансованій роботі перспективних шахт “, – наголошується в документі.

Також переглянуто перелік вугледобувних підприємств, що підлягають приватизації. Зокрема, готуються передприватизаційні документи по п’яти вугледобувним підприємствам ДП “Львіввугілля” та ДП “Волиньвугілля”, підшукується фінансовий ресурс для завершення підготовки в (упорядкуванні земельної та технічної документації) для вугледобувних підприємств на Сході України в першому півріччі 2016 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua