Кредити МВФ дають впевненість в макроекономічній стабільності, - думка


Кредити МВФ дають впевненість в макроекономічній стабільності, - думка

Кредити від Міжнародного Валютного Фонду підкреслюють, що дії українського Уряду є правильними, а також вони дають впевненість в тому, що в державі буде спостерігатися макроекономічна стабільність, яка буде основою для подальшого економічного зростання в країні.

Про це в ході економічного подкасту 92 на порталі Finance.UA розповів Голова Ради Незалежної Асоціації Банків України Роман Шпек.

“Якщо йдуть кредити від МВФ, то це означає, що правильним шляхом йде Уряд, влада та коаліція, що дії визнаються за правильні та підтримуютья”, – заявив він.

Роман Шпек пояснив, за рахунок чого і від кого Україна ще зможе отримати гроші, які підуть на підтримку валютного курсу та на підтримку економічної ситуації .

“До нас надійдуть кошти від ЄБРР, чи Інвестиційного, чи Світового банку. Приватизація йтиме, купуватимуть на аукціонах за великі гроші українськи привабливі підприємства. Валюта поступатиме. Програма з МВФ перше і єдине для нас зараз джерело зовнішньої фінансової допомоги поповнення ЗВР. Але за ним шлейфом йде багато інших коштів. Ті ж кошти, які дали для придбання газу. Я не за кошти МВФ, я за ті реформи, які повинна здійснювати українська влада”, – зауважив він.

Більше інформації слухайте в нашому новому Економічному подкасті 92. Роман Шпек: Співпраця з МВФ – і реформи, і кредити.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua