0 800 307 555
0 800 307 555

Економічний подкаст 92. Роман Шпек: Співпраця з МВФ - і реформи, і кредити


Економічний подкаст 92. Роман Шпек: Співпраця з МВФ - і реформи, і кредити

У новому економічному подкасті ведучі Юлія і Станіслав спільно з запрошеним гостем Головою Ради Незалежної Асоціації Банків України Романом Шпеком обговорили фактори, які впливають на курс валюти, а також співпрацю України з Міжнародним Валютним Фондом.

Роман Шпек зазначив, що уряду необхідно вести більш ефективну комунікаційну політику, доносити до учасників ринку інформацію про позитивні зміни. Однією з хороших новин останнього часу можна вважати зниження дефіциту НАК Нафтогаз і зменшення попиту на валюту з боку цієї компанії.

Курс валюти в Україні продовжуватиме залежати від цін на міжнародних сировинних ринках і від здатності уряду України залучити в країну приватні інвестиції.

Роман Шпек детально відповів на запитання про перспективи і умови співпраці України з МВФ. На думку Романа Шпека, у програмі співробітництва із фондом головним є забезпечення проведення реформ з боку України, а не обсяг отриманих кредитів.

У завершенні головної теми ефіру ведучі та гість порушили питання що стосуються банківської системи України, зокрема стратегію розвитку державних банків.

Хронометраж: 1:15:50

Новини – 2:28
Головна тема -08: 51
Від зарплати до зарплати -01: 13: 24

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми
Дивись також
Архiви:2016 2015 2013 2012 2011
Опитування
В Контексті Finance.ua