НКРЗІ розраховує впровадити другий етап зниження ставок інтерконекту з липня 2016 р


НКРЗІ розраховує впровадити другий етап зниження ставок інтерконекту з липня 2016 р

Національна комісія, що здійснює держрегулювання в сфері зв’язку та інформатизації, розраховує впровадити другий етап зниження ставок взаємоз’єднання (інтерконекту) між мережами з 1 липня 2016 року.

Як наголошується в повідомленні комісії на сайті, зменшення бар’єрів щодо міжмережевих дзвінків є одним з пріоритетних питань НКРЗІ, “особливо в умовах переходу до активної фази впровадження послуги перенесення номера”.

Регулятор вирішив провести аналіз впливу зниження ставок з 36 копійок / хвилина до 23 копійок / хвилин (впроваджені з жовтня 2015 року – ред.) На результати фінансово-економічної діяльності операторів (доходи, витрати), їх відрахувань до бюджету і на обсяг міжмережевого трафіку.

“Враховуючи особливості бізнес-процесів операторського ринку, комісія очікує надходження необхідної для аналізу інформації протягом лютого 2016 року”, – йдеться в повідомленні.

Крім того, в НКРЗІ завершується доопрацювання Порядку встановлення розмірів розрахункових такс за послуги пропуску трафіка до телекоммереж операторів з істотною ринковою силою. Очікується, що після всіх процедур цей порядок набуде чинності з 1 червня 2016 року.

“З урахуванням вищезазначеного, комісія вважає за доцільне перенести запровадження другого етапу зменшення розрахункових такс з 1 липня 2016 року”, – підкреслюють в комісії.

Раніше регулятор розраховував на зниження ставок інтерконекту з січня поточного року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НКРЗІ
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua