До проекту МБРР вартістю $ 300 млн підключилося ще одне українське місто


До проекту МБРР вартістю $ 300 млн підключилося ще одне українське місто

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України (Мінрегіон) повідомило, що в рамках співпраці з міжнародними фінансовими організаціями продовжує розширення географії проектів з модернізації систем централізованого теплопостачання.

Зокрема, до проекту “Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України” підключиться комунальне підприємство міста Тернопіль. “Вартість робіт в рамках впровадження енергоефективних заходів, які будуть реалізовані в місті, складе $ 24670000”, – йдеться в повідомленні Мінрегіону.

Міністерство уточнює, що за кошти, передбачені на реалізацію заходів проекту, КП ТМ “Тернопільміськтеплокомуненерго” планує провести реконструкцію 9 котелень, побудувати 2 когенераційні станції, встановити 311 індивідуальних теплових пунктів і автоматичну систему управління технологічними процесами, що дозволить в режимі реального часу відслідковувати стан роботи систем теплопостачання міста. За рахунок цього планується досягти економії теплової енергії при виробництві і транспортуванні, економії палива, зменшення споживання електроенергії за рахунок власного виробництва та економії, зменшити викиди СО2.

Роботи в Тернополі будуть проводитися в рамках інфраструктурного проекту “Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України”. На першому етапі учасниками проекту стане вісім міст: Вінниця, Дніпропетровськ, Кам’янець-Подільський, Миколаїв, Херсон, Харків, Чернігів і Тернопіль.

Проект реалізується за рахунок коштів позики Міжнародного банку реконструкції та розвитку (МБРР). Загальна вартість робіт складе більше $ 300 млн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua