Яресько обговорила умови отримання другого траншу від ЄС


Яресько обговорила умови отримання другого траншу від ЄС

Міністр фінансів України Наталія Яресько обговорила умови отримання нашою країною другого траншу фінансової допомоги від Європейського Союзу на 600 мільйонів євро з головою представництва Євросоюзу в Україні Яном Томбінський.

Про це повідомляється на сторінці міністра в соціальній мережі Facebook.

“У цю п’ятницю зустрілася з головою представництва Євросоюзу в Україні Яном Томбінським. Обговорили кроки, які необхідно здійснити Україні для отримання 600 мільйонів євро другого траншу в рамках третьої програми фінансової підтримки EU MFA”, – йдеться в повідомленні.

Крім того, як зазначила Яресько, вона обговорила можливості отримання технічної допомоги від ЄС в 2016 році для реформування адміністрування податків, децентралізації та реформи державної служби.

Нагадаємо, Україна в поточному році планує залучити від міжнародних фінансових організацій близько 10 мільярдів доларів, включаючи 5,8 мільярда від Міжнародного валютного фонду і понад 1,5 мільярда доларів за новим кредитним програмам від Світового банку.

Отримані кошти будуть спрямовані на поповнення золотовалютних резервів України, які за прогнозами Національного банку України в 2016 році зростуть до 19,6 мільярда доларів, а в 2017 році – до 22,3 мільярда доларів. На кінець 2015 року резерви склали 13,3 мільярда доларів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua