Високий суд Англії та Уельсу схвалив тимчасовий мораторій на погашення єврооблігацій "Метінвесту"


Високий суд Англії та Уельсу схвалив тимчасовий мораторій на погашення єврооблігацій "Метінвесту"

Високий суд Англії та Уельсу санкціонував запровадження тимчасового, до 27 травня 2016 року, мораторію на погашення цінних паперів Metinvest BV (Нідерланди), материнської компанії міжнародної вертикально інтегрованої гірничо-металургійної групи “Метінвест”, загальною номінальною вартістю $1,125 млрд

Згідно з повідомленням групи на веб-сайті Ірландській фондовій біржі, відповідне рішення суд ухвалив 29 січня.

Як повідомлялося, власники єврооблігацій Metinvest BV на зборах 27 січня схвалили тимчасовий мораторій на погашення цінних паперів загальною номінальною вартістю $ 1,125 млрд. Даний мораторій повинен був набути чинності за умови його санкціонування Високим судом Англії та Уельсу.

Компанія Metinvest B.V. в кінці грудня 2015 звернулася до власникам її єврооблігацій з проханням схвалити введення до 27 травня 2016 мораторію на погашення цінних паперів. Пропозиція стосується власників єврооблігацій на $ 85 млн з терміном погашення в 2016 році, на $ 289 734 000 з терміном погашення в 2017 році і на $ 750 млн з терміном погашення в 2018 році. Під час дії мораторію компанія має намір досягти угоди про реструктуризацію зазначених єврооблігацій, а також передекспортного фінансування на $1,089 млрд.

“Метінвест” має намір виплатити утримувачам єврооблігацій $ 1,25 премії на кожну $ 1 тис. Номіналу єврооблігацій у власності за підтримку пропозиції і ще стільки ж, якщо до 1 квітня 2016 НЕ БУДЕ витребувано дострокове припинення дії мораторію. Нарахований під час дії мораторію процентний дохід, можливо, буде частково капіталізований і доданий до основної суми боргу. Сумарний процентний дохід буде виплачений після закінчення мораторію або дати реструктуризації.

Крім цього, компанія має намір продовжити до 27 травня 2016 існуючий мораторій на погашення передекспортного фінансування.

“Метінвест” є вертикально інтегрованою гірничодобувною групою компаній, що управляє активами в кожній ланці виробничого ланцюжка від видобутку ЗРС і вугілля та виробництва коксу до випуску напівфабрикатів і кінцевої продукції із сталі, трубопрокату і рулонів, а також виробництва іншої продукції з високою доданою вартістю. Група складається з видобувних і металургійних підприємств, що знаходяться в Україні, Європі та США і має мережу продажів з охопленням всіх ключових світових ринків.

Основними акціонерами “Метінвесту” є група “СКМ” (71,24%) і “Смарт-холдинг” (23,76%), спільно керують компанією.

ТОВ “Метінвест Холдинг” – керуюча компанія групи “Метінвест”.

“Метінвест” підсумками +2014 року скоротив чистий прибуток на 59% порівняно з 2013 роком – до $ 159 млн, його консолідована виручка знизилася на 18% – до $10,565 млрд.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua