Збитки держкомпаній в минулому році скоротилися на 100 млрд


Збитки держкомпаній в минулому році скоротилися на 100 млрд

Збитки державних компаній в 2015 році, за попередніми даними, скоротилися на 86% – до 16 млрд грн, заявив міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавічус в ході Години запитань до уряду в парламенті.

“За попередніми підрахунками, збитки держкомпаній в минулому році скоротилися з 117 млрд грн до 16 млрд грн. Скорочення на цілих 100 млрд грн “, – сказав він.

Нагадаємо, збиток ТОП-100 державних компаній у січні-червні 2015 року скоротився на 87% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року – до 5,8 млрд грн.

За даними Мінекономрозвитку, такий результат був досягнутий завдяки поліпшенню показників діяльності національної акціонерної компанії “Нафтогаз України” – за 6 місяців 2 015 року компанія знизила рівень збитковості в 7 разів – до 4,5 млрд грн, в тому числі, завдяки збільшенню тарифів для населення і промисловості, яке відбулося в рамках переходу до ринкових цін на природний газ. Піврічний результат “Нафтогазу” не враховує списання безнадійної заборгованості, яке відбудеться наприкінці року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua