ЄБРР виділив "Львівводоканал" €27,5 млн для покращення послуг з очищення стічних вод


ЄБРР виділив "Львівводоканал" €27,5 млн для покращення послуг з очищення стічних вод

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) спільно з Північною екологічною фінансовою корпорацією (НЕФКО) і Східноєвропейським партнерством у сфері енергоефективності та екології (E5P) виділив міському комунальному підприємству “Львівводоканал” 27,5 млн євро для покращення послуг з очищення стічних вод у місті.

Про це йдеться в повідомленні ЄБРР.

“Фінансування для проекту включає в себе кредит ЄБРР на суму до 15 млн євро, кредит НЕФКО на суму 5 млн євро, а також до 7,5 млн євро у формі інвестиційного гранту E5P, основним донором якого є Європейський Союз”, – сказано в повідомленні .

Відзначається, що новий проект дозволить “Львівводоканалу” реконструювати і модернізувати інфраструктуру очищення стічних вод і встановити потужності для виробництва біогазу та когенерації.

В результаті реалізації проекту очікується значна економія енергії та підвищення якості послуг.

Згідно з повідомленням, інвестиційна програма дозволить “Львівводоканалу” встановити теплоелектростанцію, функціонуючу на біогазі стічних вод і виробляти до 39 400 МВтг електроенергії на рік, що забезпечить істотну економію енергії для компанії.

Позитивний вплив на екологію міста і регіону також забезпечить установка пісковловлювачів і станції хімічного осадження, які повинні поліпшити очищення стічних вод у Львові і скоротити викиди в річку Полтву.

Технічну допомогу в підготовці даного проекту зробило Шведське агентство міжнародного співробітництва у сфері розвитку (SIDA).

Нагадаємо, раніше Європейський банк реконструкції та розвитку виділив міському комунальному підприємству “Львівводоканал” 15 млн євро кредиту на модернізацію інфраструктури.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua