Абромавічус: Приватизація в Україні - це головна точка зростання економіки


Абромавічус: Приватизація в Україні - це головна точка зростання економіки

Приватизація держкомпаній є головною точкою зростання української економіки, так як вона сприяє приросту прямих іноземних інвестицій, робочих місць і знижує корупційні ризики в управлінні підприємствами.

Про це в ході виступу у Верховній Раді повідомив міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавічус.

“У нашому баченні сьогодні приватизація – це головна точка зростання економіки і найефективніший спосіб залучення прямих іноземних інвестицій. Це також ефективний спосіб боротьби з корупцією, створення нових робочих місць, залучення недорогого кредитного ресурсу, відкриття нових ринків реалізації продукції», – сказав він.

Абромавічус подякував депутатам за прийняття у четвер, 28 січня, в першому читанні законопроекту про внесення змін до приватизаційний процес.

“Він (законопроект – ред.) відкриє шлях до прозорої та професійної приватизації, яку ми чекаємо вже давно”, – додав міністр.

Як повідомлялося, депутати Верховної Ради 28 грудня в ході голосування за основу забезпечили підтримку депутатського законопроекту, що передбачає внесення змін до процедури приватизації, зокрема, скасування обов’язкового продажу на фондових біржах 5-10% акцій стратегічних державних підприємств при проведенні їх приватизації.

Також даний законопроект регламентує залучення радників при проведенні приватизації стратегічних підприємств. Крім того, згідно з документом, до приватизації не будуть допущені резиденти країни-агресора.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua