Яресько повідомила, у кого Україна планує позичити 10 млрд доларів в 2016 році


Яресько повідомила, у кого Україна планує позичити 10 млрд доларів в 2016 році

Міністерство фінансів України очікує надходження в Україну в 2016 році від міжнародних партнерів до $ 10 млрд фінансування, повідомила глава відомства Наталія Яресько.

“У поточному році ми очікуємо отримати від наших міжнародних партнерів до $ 10 млрд на бюджетні та інвестиційні потреби”, – сказала вона, виступаючи у Верховній Раді в п’ятницю.

За її даними, від МВФ, зокрема, очікується до $ 5,8 млрд, від США – до $ 1 млрд, від Японії, включаючи “проект Бортничі” – до $ 1,3 млрд, від Швейцарії – $ 0,2 млрд, від ЄС – EUR1,2 млрд, плюс EUR170 млн – в грантах, від Польщі – EUR100 млн, від Німеччини – EUR300 млн, плюс EUR50 млн – на інвестпроекти, від Європейського банку реконструкції та розвитку вибірково $ 177 млн на реалізацію інвестпроектів, плюс $ 1,1 млрд – на ініціацію нових інвестпроектів, від Європейського інвестиційного банку – $ 175 млн на реалізацію існуючих проектів, плюс $ 1,1 млрд – на ініціацію нових інвестпроектів, від Світового банку – $ 210 млн на реалізацію інвестпроектів, плюс $ 1,5 млрд – на ініціацію та підготовку нових позик .

Раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів України в 2016 році планує державні запозичення в обсязі 203 млрд грн, у тому числі зовнішні – 104,554 млрд грн.

Відповідні показники містяться в додатку до проекту закону “Про Державний бюджет України на 2016 рік”, прийнятому Верховною Радою в ніч на 25 грудня.

Обсяг погашень державного боргу в наступному році в прийнятому бюджеті дорівнює обсягу в проекті бюджету №3000 і оцінюється в 135,204 млрд грн, у тому числі зовнішнього – 13,88 млрд грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua