Зниження ЄСВ буде позитивним сигналом для інвесторів, - Американська торгова палата в Україні


Зниження ЄСВ буде позитивним сигналом для інвесторів, - Американська торгова палата в Україні

Американська торгова палата вважає, що такі нововведення в податковому законодавстві, як зниження єдиного соціального внеску (ЄСВ) з 41% до 22% і впровадження електронного адміністрування акцизу на паливо, спрямовані на виведення економіки з тіні, дадуть позитивний сигнал інвесторам.

“Ключова зміна – значне зниження середньої ставки єдиного соціального внеску з 41% до 22%. Ми сподіваємося, що ця ініціатива стане позитивним сигналом для інвесторів як крок уряду до зміцнення довіри міжнародного інвестиційного та фінансового співтовариства. Ми підтримуємо заходи, спрямовані на виведення економіку з тіні, оскільки ухиляння від сплати податків (включаючи несплату акцизного податку) шкодить міжнародному бізнесу, який не може конкурувати з компаніями, які ухиляються від сплати податків”, – прокоментували зміни в податкове законодавство в Американській торговельній палаті.

Американська торгівельна палата в Україні відзначає, що для планування і здійснення інвестицій бізнесу необхідна прогнозованість, і вона буде продовжувати допомагати уряду та іншим стейкхолдерам у проведенні реформ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua