0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Демчишин вважає можливим продаж "Центренерго" в найближчі півроку


Демчишин вважає можливим продаж "Центренерго" в найближчі півроку

Приватизація ПАТ “Центренерго” може відбутися в найближчі півроку, таке припущення висловив міністр енергетики та вугільної промисловості України Володимир Демчишин.

“Щось робити в опалювальний сезон – не логічно. Але зараз є вікно – давайте займатися, до наступного опалювального сезону є шість місяців. Звичайно, є проблема викупу вугілля (на держшахтах – ред.), але це можна забезпечити в рамках договору між шахтами і підприємством, взяти зобов’язання що “Центренерго” викуповує певний обсяг за такою-то ціною і принципам, вже узгодженим НКРЕКУ, з урахуванням світових індексів “, – сказав він.

Разом з тим, міністр підкреслив, що має бути проведена серйозна передпродажна підготовка.

“Цим необхідно системно займатися: перш ніж продати – необхідно сформувати команду юристів, фінансистів, які будуть допомагати. Зараз Baker Tilly проводить аудит, щоб все було зрозуміло історично – ви ж знаєте, що було в 2013 році, скільки операцій було, як гроші залучалися “, – сказав він.

На думку В.Демчишина, без попередньої підготовки продаж “Центренерго” не принесе позитивних результатів.

“Подарувати можна в будь-який момент, але щоб продати – необхідно підготуватися”, – резюмував міністр.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:Міненергетики
В Контексті Finance.ua
Опитування