Заступник міністра фінансів розповіла про свою діяльність до державної служби


Заступник міністра фінансів розповіла про свою діяльність до державної служби

Заступник міністра фінансів України Оксана Маркарова розповіла про свою комерційну діяльність до призначення на державну службу.

За її словами, деякий час вона очолювала наглядову раду “Актив-банку”, а також 12 років працювала в інвестиційній компанії “КУА ІТТ-Менеджмент”.

“Я дійсно була головою наглядової ради, була співвласницею банку протягом одного року і коли зрозуміла, що в банку ситуація серйозно погіршилася і моїх ресурсів, наших ресурсів не вистачало, щоб його витягти, я шукала покупця на банк, знайшли його, і цей покупець дав досить жорсткі зобов’язання з підтримки ліквідності. Я вийшла з банку ще на самому початку 2014 року. При мені банк не був визнаний ні проблемним, ні неплатоспроможним … Я також 12 років працювала, до того, як перейшла в Мінфін, до інвестиційної групи ІТТ. Я можу сказати, що це одна з небагатьох українських компаній, яка з 1995 року діє і донині. Це компанія, яка при мені ввела міжнародні стандарти, робила аудит за міжнародними стандартами”, – розповіла О.Маркарова.

При цьому вона зазначила, що інформація, поширена деякими ЗМІ про нібито неправомірну діяльність компанії “ІТТ”, не відповідає дійсності і пов’язана з “нерозумінням того, як працюють інвестиційні фонди”.

“Однозначно можу сказати, що жодних порушень чи махінацій, або ще щось там називається, не було … Очевидно, це від якогось нерозуміння, як працюють інвестиційні фонди, хто в них і як входить”, – підкреслила О.Маркарова.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua