Прибуток Facebook в IV кварталі вперше перевищив $ 1 млрд, виручка також була рекордною


Прибуток Facebook в IV кварталі вперше перевищив $ 1 млрд, виручка також була рекордною

Американська Facebook Inc., якій належить найбільша у світі соціальна мережа, вперше отримала квартальний чистий прибуток у розмірі більше $ 1 млрд.

Як повідомляється в прес-релізі компанії, її чистий прибуток у четвертому кварталі 2015 року збільшився до $1,56 млрд, або $ 0,54 у розрахунку на акцію, у порівнянні з $ 701 млн, або $ 0,25 на акцію, за аналогічний період попереднього року .

Прибуток компанії без урахування разових факторів склав $ 0,79 на акцію, перевищивши середній прогноз аналітиків Уолл-стріт на рівні $ 0,68 на акцію.

Виручка компанії підскочила на 52% – до рекордних $5,84 млрд проти $3,85 млрд роком раніше. Середній прогноз експертів для цього показника становив $5,37 млрд. Близько 80% виручки Facebook отримала з мобільних пристроїв.

Витрати Facebook в минулому кварталі виросли менш істотно, ніж виручка, – на 21%.

Компанія продовжує активно інвестувати в різні проекти, але експерти очікують подальшого уповільнення зростання її витрат у 2016 році. Так, Bernstein Research прогнозує, що виручка Facebook в цьому році збільшиться на 39%, а витрати – на 32%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua