Збиток Deutsche Bank торік перевищив 6 млрд євро


Збиток Deutsche Bank торік перевищив 6 млрд євро

Чистий збиток найбільшого німецького банку Deutsche Bank за 2015 склав 6,097 мільярда євро проти прибутку роком раніше на рівні 3,11 мільярда євро, свідчить фінансова звітність компанії.

При цьому виручка банку за звітний період досягла значення в 33,53 мільярда євро, збільшившись на 5% в порівнянні з попереднім роком.

Показники банку за рік частково розійшлися з прогнозами самої фінансової організації: Deutsche Bank очікував збиток за рік на рівні 6,7 мільярда євро, а виручку на рівні 33,5 мільярда євро.

Чистий збиток Deutsche Bank по четвертого кварталу 2015 досяг 2,125 мільярда євро проти прибутку в 441 млн євро роком раніше. Виручка склала 6,6 мільярда євро, що на 15% нижче показника за аналогічний період минулого року.

“У 2015 році ми досягли значного прогресу в області реалізації нашої стратегії. Необхідні рішення, прийняті в другій половині року, внесли певний внесок в одержання чистого збитку в четвертому кварталі і в 2015 році”, – наводяться в звітності слова одного з керівників банку Джона Кріена (John Cryan).

У жовтні Deutsche Bank повідомив, що планує скоротити 15 000 співробітників у рамках стратегічного плану розвитку групи. Банк також планує продати активи приблизно на 4 млрд євро, внаслідок чого чисельність співробітників скоротиться ще на 20 000 чоловік в найближчі два роки. Крім того, фінансова організація планує завершити роботу в 10 країнах світу – в Аргентині, Чилі, Мексиці, Уругваї, Перу, Данії, Фінляндії, Норвегії, на Мальті і в Новій Зеландії. Deutsche Bank – найбільший за розміром активів банк Німеччини, заснований в 1870 році.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua