Гройсман заявляє про залучення 40% додаткових ресурсів для розвитку місцевого самоврядування за рахунок фінансової децентралізації


Гройсман заявляє про залучення 40% додаткових ресурсів для розвитку місцевого самоврядування за рахунок фінансової децентралізації

Голова Верховної Ради Володимир Гройсман заявляє про залученні 40% додаткових ресурсів для розвитку місцевого самоврядування за рахунок фінансової децентралізації.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Гройсмана.

Виступаючи на засіданні Асоціації міст України в суботу, 23 січня, Володимир Гройсман заявив, що фінансова децентралізація, що почалася в 2015 році дозволила залучити до 40% додаткових ресурсів для розвитку місцевого самоврядування країни.

“Сьогодні головне те, чого ми добилися – насправді на місцях є кошти. З’являються ресурси, що дозволяють нам розвивати наші громади”, – заявив голова парламенту.

Гройсман переконаний, що залучені кошти за рахунок фінансової децентралізації мають бути інвестовані в створення робочих місць і побудова якісних систем освіти та охорони здоров’я.

Аналізуючи результати реформи, голова Верховної Ради також зазначив, що бюджетна децентралізація заклала основу для самодостатності і добровільного об’єднання територіальних громад.

“Ми почали демонтаж централізованої системи, яка десятиліттями нашої незалежності зміцнювалася, відбираючи у кожної громади власні повноваження, ресурси і можливості”, – зазначив Гройсман.

За його словами, в даний момент 159 громад пройшли вибори і отримали нові можливості, новий бюджет.

Як повідомлялося раніше, Голова Верховної Ради Володимир Гройсман виступає за підвищення ролі і значущості Асоціації міст України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua