Транш МВФ і кредит від Швейцарії допоможуть стабілізувати фінансову систему - Порошенко


Транш МВФ і кредит від Швейцарії допоможуть стабілізувати фінансову систему - Порошенко

Черговий транш кредиту Міжнародного валютного фонду і кредит від Швейцарії допоможуть стабілізувати фінансову систему України і курс гривні.

Про це президент України Петро Порошенко заявив сьогодні в інтерв’ю українським телеканалам.

За словами президента, черговий транш кредиту МВФ поповнить золотовалютні резерви України.

«Наприкінці програми (зустрічей в Давосі на цьому тижні – ред.) у мене відбулася дуже конструктивна зустріч з президентом Швейцарії, і ми вирішили ті проблеми, які не вирішувалися рік, я досяг домовленості про надання нам 200 млн доларів кредиту з боку Швейцарії в Давосі ще в минулому році, але ми не могли знайти протягом року погоджень у формулюваннях в документах з видачі », – зазначив президент.

«Ми домовилися, пане президент (Швейцарії – ред.) це підтвердив, що Україна ще отримує 200 млн доларів, які також надійдуть у наші золотовалютні резерви», – додав Порошенко.

«А це курс, це стабільність фінансової системи, грошової одиниці, що в бурхливих ситуаціях, які зараз відбуваються на ринках сировинних товарів, є кардинально важливим для нас», – заявив він.

Як повідомлялося раніше, президент анонсував надходження в Україну найближчим часом третього траншу кредиту МВФ у сумі 1,7 млрд доларів США.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua