Google міг заплатити $ 1 млрд за право бути пошуковиком на IPhone, - ЗМІ


Google міг заплатити $ 1 млрд за право бути пошуковиком на IPhone, - ЗМІ

Google могла заплатити компанії Apple суму в $ 1 млрд за право залишатися пошуковиком за замовчуванням на пристроях «яблучної» компанії.

Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на стенограму судового розгляду у справі про позов Oracle Corp. про захист авторських прав, поданого цією компанією проти Google.

Як розповіла на слуханнях адвокат Oracle Аннет Херст, Google уклала з купертінцамі угоду, за якою відраховує певний відсоток від виручки, яку отримує Google на пристроях Apple.

Херст зазначила, що «в певний момент часу частка виручки склала 34%». Щоправда, як зазначає Bloomberg, неясно, чи йде мова про суму виручки, отриманої Google від використання на пристроях конкурента, або стільки належало сплатити Apple. «Відсоток просто заявлений, це має бути зазначено. Ми тут говоримо гіпотетично. Ця цифра публічно не озвучувалася », – заявив адвокат Роберт Ван Нест.

Google виступила проти того, щоб конфіденційна інформація про угоди з Apple стала надбанням громадськості. Компанія попросила відредагувати стенограму, мотивуючи це тим, що розкриття подібної інформації може сильно вплинути на здатність домовлятися в майбутньому з іншими компаніями. Apple підтримала прохання Google, відзначає агентство.

Суддя, головуючий на процесі, спочатку відмовив Google і не став вилучати з протоколу інформацію, надану Oracle, проте пізніше електронний варіант стенограми зник із сайту суду без повідомлення про рішення задовольнити клопотання компаній.

Представники Google і Apple відмовилися коментувати агентству озвучені Oracle в суді дані.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua