Рубіжанський КТК в 2015 р скоротив випуск гофротари майже на 20%


Рубіжанський КТК в 2015 р скоротив випуск гофротари майже на 20%

Рубіжанський картонно-тарний комбінат (РКТК, Луганська обл.), один з найбільших в Україні виробників картонної тари, з урахуванням продукції належного йому Трипільського пакувального комбінату (ТУК, Київська обл.), в 2015 році випустив 187,08 млн кв. м гофроящиків, що на 19,9% менше, ніж в 2014 році.

Згідно зі статистичними даними профільної асоціації “УкрПапір”, за минулий рік Рубіжанський КТК і Трипільський КК також скоротили випуск складових для гофрокартону (картон і папір для гофрування) на 13,6% – до 224,2 тис. Тонн.

Як повідомлялося, за підсумками 11 місяців комбінат скоротив виробництво гофротари на 20,2%, складових для гофрокартону – на 15%

З урахуванням виробничих показників сумарний обсяг товарної продукції двох комбінатів в 2015 році в грошовому вираженні зріс на 40,3% – до 2 млрд 896,6 млн грн.

В цілому, як повідомлялося, виробництво картонної тари в Україні скоротилося на 14,7% – до 759,23 млн кв. м. Лідером залишається Київський картонно-паперовий комбінат.

РКТК, що працює на ринку упаковки з 1991 року, спеціалізується на випуску складових для гофрокартону та його переробці в гофротару (у тому числі ящиків для важких вантажів), а також картону-основи для гіпсокартону.

У числі споживачів його продукції – великі кондитерські компанії, виробники сокової продукції, сигарет та інших виробів.

Як повідомлялося, в 2014 році обсяг товарної продукції двох комбінатів зріс на 21,1% – до 2 млрд 63,9 млн грн, при цьому випуск гофроящиків залишився майже на рівні попереднього року, склавши 233,6 млн кв. м.

РКТК придбав ТУК в 2002 році, де створив виробництво гофрокартону та гофроупаковки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua