Яресько допускає зміну умов реструктуризації боргу перед РФ на $ 3 млрд, але зі збереженням вимог МВФ


Яресько допускає зміну умов реструктуризації боргу перед РФ на $ 3 млрд, але зі збереженням вимог МВФ

Міністр фінансів Наталя Яресько допускає зміну умов реструктуризації боргу перед Росією в 3 млрд доларів, але зі збереженням вимог Міжнародного валютного фонду.

Про це повідомляє агентство Reuters з посиланням на Яресько.

За її словами, угода з реструктуризації російського боргу в 3 млрд доларів повинна мати економічний ефект, хоча її формат, швидше за все, може відрізнятися від умов, на яких були реструктуризовані борги приватного сектора в 2015 році.

Яресько сказала, що вона зберігає оптимізм з приводу можливості досягнення угоди з Росією.

За її словами, угода з Росією повинно було бути у відповідності з програмою співпраці України і МВФ, яка передбачає економію 15,2 млрд доларів протягом чотирьох років з урахуванням реструктуризації боргу.

Нагадаємо, 18 грудня 2015 Кабінет Міністрів ввів мораторій на виплату 3 млрд доларів за єврооблігаціями, а також на виплату заборгованості державного агентства автомобільних доріг “Укравтодор” і конструкторського бюро “Південне” (Дніпропетровськ) російським банкам.

На початку січня поточного року Україна домовилася з Сбербанком Росії про реструктуризацію кредитів Державного агентства автомобільних доріг “Укравтодор” і конструкторського бюро “Південне”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua