General Motors представив конкурента Uber


General Motors представив конкурента Uber

Американський автогігант General Motors (GM) представив сервіс по оренді автомобілів під назвою Maven, що позиціонується як конкурент Uber і Zipcar.

У GM можна буде орендувати машини Chevrolet Volt і Spark за ціною 6 доларів за годину. Сервіс почне працювати в місті Енн-Арбор в штаті Мічиган, а потім у Нью-Йорку і Чикаго.

Глава GM Дан Аммансаід так прокоментував новинку: «Ми бачимо зміни в поведінці споживачів, і ми бачимо можливість, яка з’являється при цих змінах. Хочемо бути впевнені, що стоїмо на чолі цих змін».

General Motors є дивно гнучкою компанією з погляду диверсифікації бізнесу і прагне заробити не тільки на виробництві та продажу автомобілів. Так, на багатьох своїх заводах GM налагодив практично безвідходне виробництво, довівши показник переробки до 90 відсотків.

Автоконцерн заробляє щорічно до 1 мільярда доларів на повторній переробці відходів виробництва. До 2020 року GM розраховує налагодити безвідходне виробництво на 125 підприємствах по всьому світу, в даний час близько 100 заводів вже не мають сміттєвих звалищ.

Крім того, General Motors слідом за світовим трендом проводить дослідження в області створення безпілотних автомобілів. Випробування безпілотників на базі гібрида Chevrolet Volt почнуться в кінці 2016 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua