Україна готується підписати ЗВТ з Сінгапуром і В'єтнамом


Україна готується підписати ЗВТ з Сінгапуром і В'єтнамом

Заступник міністра аграрної політики і продовольства з питань євроінтеграції Владислава Рутицька заявила, що для України держави ASEAN є потенційно можливими партнерами.

За її словами, за 1,5-2 роки Україна зможе наростити агроекспорт в країни регіону до $ 800 млн, а через 3-4 роки – до $ 1 млрд. Значний поштовх може надати створення зони вільної торгівлі з однією з країн-учасниць. В Україні серед таких розглядаються В’єтнам і Сінгапур.

“Я підтримую ініціативу щодо спроби підписати ЗВТ з цією державою, адже ринок В’єтнаму перспективний і багатьма розглядається як локомотив Азії”, – пише заступник міністра, уточнивши, що Росія розглядає офіційний Ханой як базу для виходу на ринок регіону та може створювати нашим геоекономічним спробам певні проблеми . Раніше Росія повідомила про готовність укласти ЗВТ з Гонконгом.

“Також вважаю, що Україна повинна дати нове дихання ідеї створення ЗВТ з Сінгапуром. Нам цікавий не тільки внутрішній ринок цієї економічно розвиненої держави, територія якої в 840 разів менше території України. ЗВТ з цією державою може стати для українських експортерів містком на інші ринки ASEAN , а Сінгапур став би своєрідним торговим хабом “, – написала Владислава Рутицька у своєму блозі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua