Суд США виніс рішення на користь Apple в патентній суперечці з Samsung


Суд США виніс рішення на користь Apple в патентній суперечці з Samsung

Федеральний окружний суд США в Сан-Хосе виніс рішення на користь Apple в патентній суперечці проти Samsung, зобов’язавши корейську компанію припинити використання в США програмного забезпечення, що порушує патенти Apple.

Samsung повинен зупинити розробку, використання та продаж ПЗ, що порушує умови трьох патентів Apple. Вони описують такі функції смартфонів, як автозаміна, slide-to-unlock (проведіть, щоб розблокувати) і виявлення даних.

Рішення американського суду стосується старих моделей смартфонів, серед яких Samsung Galaxy S II, S III і Note.

“Останнє рішення матиме мінімальний вплив на мобільний бізнес Samsung, тому що більшість заборонених моделей занадто старі. У той же час Apple отримала більш сильну позицію в переговорах по патентах”, – прокоментував ситуацію Юнг Донг Джун, юрист за патентних справах.

Нагадаємо, що лідери ринку смартфонів домовилися в 2014 році відмовитися від патентних розглядів, за винятком двох позовів поданих до Федерального суду Каліфорнії, який і виніс вищезазначені рішення. Вони набудуть чинності через 30 днів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Суд США виніс рішення на користь Apple в патентній суперечці з Samsung» на Finance.ua - 2.6
В Контексті Finance.ua