Бізнес просить ДФС не переводити на загальну систему оподаткування платників єдиного податку з доходом більше 5 млн гривень


Бізнес просить ДФС не переводити на загальну систему оподаткування платників єдиного податку з доходом більше 5 млн гривень

Бізнес просить Фіскальну службу не переводити на загальну систему оподаткування платників єдиного податку з доходом більше 5 млн гривень в 2015.

Про це йдеться в листі, оприлюдненому на сайті Всеукраїнського об’єднання підприємців малого та середнього бізнесу “Фортеця”.

Об’єднання підприємців звертає увагу на те, що в 2015 році граничний обсяг доходу для платників єдиного податку становив не 5 млн гривень, а 20 млн гривень.

При цьому підприємці пояснюють, що норма про дохід в 5 млн гривень повинна набути чинності з 1 січня 2016 року.

Отже, вона повинна застосовуватися вже за підсумками 2016 року.

У зв’язку з цим бізнес просить ДФС відкликати свій лист про перехід платників єдиного податку на загальну систему оподаткування, оскільки він суперечить нормам закону.

Нагадаємо, у листі ДФС від 18 січня зазначено, що з 1 січня 2016 року платники податків, у яких обсяг доходів за 2015 перевищив 5 млн гривень, не будуть платити податки за спрощеною системою в 2016 році.

У документі говориться, що такі платники податків будуть зобов’язані перейти на загальну систему оподаткування до 20 січня.

Платники податків, що не перейшли на загальну систему, будуть виключені з реєстру.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua