ЗАЗ спростував інформацію про припинення випуску автомобілів


ЗАЗ спростував інформацію про припинення випуску автомобілів

Запорізький автовиробник продовжить випускати автомобілі для українського ринку. Про це повідомляє AUTO-Consulting з посиланням на прес-службу корпорації “УкрАвто”.

У лінійці ЗАЗ залишаються ті ж моделі, що і в 2015 році. Це – “Сенс”, “Ланос”, “Віда” і “Форца”, але вже у виконанні Євро-5. Єдина корекція, яку зазнав модельний ряд – це відмова від виробництва Lanos з двигуном 1,4 л і автоматичною коробкою передач, а також від аналогічного виконання моделі VIDA.

Двигун українського виробництва 1,3 л, яким комплектують ЗАЗ Sens, інженери заводу довели до норм токсичності Євро-5. Враховувати ситуацію на українському автомобільному ринку ЗАЗ, формувати свою виробничу програму на основі замовлень і потреби ринку.

Продовжиться і співпраця з традиційними партнерами ЗАЗ на зовнішніх ринках. У Запоріжжі продовжать виробництво машинокомплектів для складального заводу в Єгипті. Крім того, ЗАЗ продовжує шукати нові ринки. У 2016 році ЗАЗ планує закріпитися в країнах Африки та Близького Сходу.

Але зрозуміло, самим пріоритетним ринком для ЗАЗ залишається свій власний. В дилерській мережі в Україні сформований нормативний залишок автомобілів межах 3 – 4 місячних обсягів продажів. У міру його закінчення, завод буде планувати виробництво нових партій автомобілів.

У прес-службі зазначають, що за важку економічну ситуацію, основне завдання на поточний рік – зберегти виробництво і трудовий колектив.

Нагадаємо, що в 2015 році ЗАЗ випустив 3624 легкових автомобілів, що на 71,6% менше, ніж в 2014-му. У цьому році ЗАЗ повідомляв, що не буде випускати автомобілі в 2016 році.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua