Гонтарєва поставила цілі Нацкомфінпослуг і НКЦПФР на 2016 рік


Гонтарєва поставила цілі Нацкомфінпослуг і НКЦПФР на 2016 рік

Пройшло перше в цьому році засідання Цільової команди реформ фінансового сектора (ЦКР) за участю голови НБУ Валерії Гонтарєвої (в 2015 році було 13 засідань ЦКР).

Представники Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг та Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку розповіли про плани на 2016 рік.

У той же час глава НБУ Валерія Гонтарєва підкреслила, що “пріоритетом обох комісій на 2016 рік має стати очищення ринку і досягнення його прозорості”. “Національний банк вже пройшов цей шлях, тому готовий надавати всебічну допомогу як в очищенні ринку, так і виявленні реальних власників фінансових компаній”, – сказала вона.

Валерія Гонтарєва та її заступник Владислав Рашкован поділилися досвідом Національного банку по очищенню банківського сектора і ще раз окреслили основні етапи реформування банківського ринку, у тому числі плани щодо підвищення кооперації та обміну досвідом та інформацією між регуляторами з реалізації консолідованого нагляду на фінансовому ринку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:НБУ НКЦПФР
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua